PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525206}

Klucz Salamandry

Pyataya kazn
4,8 1 193
oceny
4,8 10 1 1193
Klucz Salamandry
powrót do forum filmu Klucz Salamandry

Znakomite kino klasy B :)

użytkownik usunięty

coś jak krzyżówka filmów z lat '90 w stylu "zabili go i uciekł" trochę Rambo, trochę Najemnicy z Lundgrenem :) trochę też Epidemii. No i jest nasz rodzynek Deląg. Kurcze Deląg to w ogóle ma tu rolę życia w tym dziele, zagrać u boku Hauera i Madsena - bezcenne :) A i jeszcze gratka dla fanów MMA - niezniszczalny Fedor Emelianenko miotający wrogiem na prawo i lewo :) Dawno już się tak nie ubawiłem oglądając ten filmik :))

W sumie, to nawet nie wiem jak ocenić tą superprodukcję. Wszystkie filmy jakie tu oceniłem oceniłem na poważnie, a tu taka zagwozdka ;))

ocenił(a) film na 6

Kurde, mi jakoś ten film nie podszedł. Byłem do niego naprawdę pozytywnie nastawiony, chciałem obejrzeć amerykański film akcji ze słowiańską duszą, a jednak powaliły mnie głupoty fabularne. Owszem, fajna strzelanka i nawet Deląg wypadł spoko, ale czegoś zabrakło.

PS. Dodatki do DVD wydanego przez Kino Świat doprawdy mierne. Mam nadzieję, że nie oglądałeś "wywiadów" z tej płyty, bo to żenada do kwadratu.

ocenił(a) film na 6

Ogólnie nie było aż tak źle jak bym się spodziewał :) Po prostu taki lepszy przeciętniak z jasno zarysowaną fabułą, niezłą akcją, odrobiną humoru i nawet jakimś zalążkiem dramatu :)
Co prawda podstarzali już Madsen i Hauer nie bardzo mieli okazję pokazać swój kunszt aktorski, ale przynajmniej Pawełek może się pochwalić grą obok takich sław :)
No i nawet Fedor spoko wypadł jako zabijaka ze swoją sympatyczną facjatą :)
Ogólnie nie uważam czasu spędzonego na oglądnięciu tego filmu za stracony, pozdrawiam :)

lonia1972

Mozna wiedziec gdzie te rosyjskie filmy ogladasz?Moze byc po polsku lub angielsku,rosyjski raczej odpada(za slabo znam).

ocenił(a) film na 6
piotr34

Oczywiście że można :) Zwykle oglądam tutaj: http://ekino-tv.pl/movie/cat/
Nawet nie trzeba się logować, jakkolwiek warto mieć filtr reklam zaimplementowany w przeglądarkę. Ja korzystam z Opery z VPN, wspierając się dodatkowo rozszerzeniem uBlock Origin, więc praktycznie nie widzę reklam na stronce :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones