PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 429
ocen
8,1 10 1 169429
8,5 35
ocen krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

Powiem tak... słyszałem o tym filmie same superlatywy i przed obejrzeniem nastawiałem się na porywające kino... cóż... nie porwało mnie za bardzo ale film był dobry. De niro i Al Pacino wykreowali rewelacyjne postacie i ogólnie obsada była genialna ale sama fabuła dość przewidywalna i jak juz napisałem mało porywająca.Podsumowując ...genialne aktorstwo w przeciętnym filmie - to moja ocena.

ocenił(a) film na 10
grzesiek_bols

Hmm...pierdolisz :D
A tak serio, ja też się trochę na niego zbyt napaliłem, ale ogółem za same role 10/10 ode mnie, bez większego bólu ;)

grzesiek_bols

Lubię klimat filmu sensacyjnego w zestawieniu z dramatem. Gorączkę podzieliłem na dwie części - pierwsza połowa filmu, mały ziew. Druga, bardziej porywająca.
Poza tym, film robi wrażenie, ale nie powala.

ocenił(a) film na 9
grzesiek_bols

Może kiedyś zdecydujesz się na powtórny seans. Ja za pierwszym razem miałem podobne odczucia, dopiero gdy odświeżyłem sobie film po kilku latach, zdołałem dostrzec jego prawdziwą moc. Szczerze, nie miałem czasu na ziewanie, a fabuła jest daleka od przewidywalności, przecież ten film może się pochwalić niejednym miażdżącym zwrotem akcji! ;)

Baaad

Niewykluczone, że tak będzie:)

ocenił(a) film na 10
Baaad

Baaad, liczę że ze mną tak właśnie będzie :) Daję 9 głównie za role genialnych Ala Pacino i Roberta De Niro oraz klimat całego filmu oraz kilka kultowych już scen. To jest naprawdę genialne. Jednak sam film nie powala aż tak, jak się o tym mówi dookoła. Nie było to coś, co chciałoby się oglądać non stop.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones