PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 429
ocen
8,1 10 1 169429
8,5 35
ocen krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

każda sekunda filmu prowadziła do takiego zakonczenia... spotkanie obu bohaterów w restauracji bylo wstępem do sceny finałowej. Neil pozostał wierny zasadom i popełnił bład przez co zapłacim najwyzsza cene... Jak myslicie co Vincent czuł po zabiciu Neila? ta sprawa byla dla niego wszystkim jeden i drugi robili to w czym byli najlepsi, uwazam ze raczej nie odzyskał spokoju zdaje mi sie ze pogrązył sie jeszcze bardziej jego zycie straciło sens tak jakby.

ocenił(a) film na 7
duchh

Też się nad tym zastanawiałem - co on czuł po zabiciu Neila? Odniósł kolejne zwycięstwo w obronie systemu? Tamten przynajmniej sam korzystał z efektów swojej pracy. Vincent (chcąc czy nie) pracował na rzecz systemu. Czy warto?...

ocenił(a) film na 8
duchh

Neil, który cały czas jest dość opanowany, rozsądny oraz działa w sposób zaplanowany nagle robi tak głupi błąd, który wynika z lekkomyślności i chęci zemsty. To jest dla mnie jedyny minus tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones