PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 429
ocen
8,1 10 1 169429
8,5 35
ocen krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

Gdyby Neli zajechał pod hotel, zrobił zamieszanie (alarm), ale w ostatniej chwili się rozmyślił, pojechał na lotnisko i skutecznie uciekł.
To były porządny plot twist i nie byłoby standardowego, patetycznego amerykańskiego zakończenia gdzie prawo zawsze musi zwyciężać nieprawość.

A swoje ostatnie zdanie (Mówiłem Ci, że tam nie wrócę) wysłał by Vincentowi na pocztówce z randomowego kraju :p

apr_fw

"Gdyby Neli zajechał pod hotel, zrobił zamieszanie (alarm), ale w ostatniej chwili się rozmyślił, pojechał na lotnisko i skutecznie uciekł."

Stałby się wtedy postacią doklejoną z innego filmu, bo takie zachowanie nie pasuje do Neila, gościa z zasadami.

"A swoje ostatnie zdanie (Mówiłem Ci, że tam nie wrócę) wysłał by Vincentowi na pocztówce z randomowego kraju :p"

Tak, a Vincent z uśmieszkiem uroniłby łzę i spojrzał w niebo... ;)
Nie wiem czy patetyczne, ale kij w to, że prawo zwycięża. Chodzi o ten wiarygodny i wzajemny szacunek, który zmienia wydźwięk tego "typowego" zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones