PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 429
ocen
8,1 10 1 169429
8,5 35
ocen krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

Nuda przez duże N

ocenił(a) film na 5

nuda ,nuda i jeszcze raz nuda , nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło - typowy schemat jak w większośći amerykańskich gniotów - najpierw daja troche akcji a potem połowa filmu paplanie i pod koniec znowu akcja, totalna lipa ,jedyny plus dla aktorów, ten film powinien mieć tytów padaczka . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Fornevi

spoko miszczu, powodzenia w dalszym oglądaniu filmów :)

ocenił(a) film na 5
LuBe

Dzięki MISTRZU, wzajemnie. :)

ocenił(a) film na 10
Fornevi

nie wyczułeś ironii kolego, pzdr :-)

ocenił(a) film na 5
LuBe

Fakycznie nie wyczułem ironi bo dla mnie ironia losu jest ten film, skoro lubicie komercyjne amerykańskie filmy sensacyjne to może dlatego tyle w was tej ironi . Równiez pozdrawiam .

ocenił(a) film na 10
Fornevi

Prowokacja przez duże P,nic dodać nic ująć

ocenił(a) film na 9
christos_2

Oczywiście że prowokacja jakich wile na filmwebie...Pewnie przez sam filmweb przeprowadzona-wszak jakby film "dobry" miał same pozytywy a "słaby" same obelgi to by na filmwebie nudy były( zabieg jak we wszystkich dziedzinach życia)-pisze żeby dać do myślenia na przyszłość, bo po co sie bawić w takie gierki.Amen.

ocenił(a) film na 5
Rosol

Bardzo mnie rozbawiło to co napisałeś, jestes ewidentnie człowiekiem który we wszystkim widzi jakiś podstęp czy spisek, może Ty jesteś z policji :)

ocenił(a) film na 9
Fornevi

Z policji nie jestem:).Napisałem że większość takich tematów jest prowokacją,twoja nie musi,ale może.Co do tego,że w filmie jest akcja tylko podczas rabunku?!?!Czy my oglądaliśmy ten sam film?!A akcja otwierająca,a akcja w hotelu i następstwo tejże sceny?Do tego akcja w banku trwa ponad 10 min!I to akcja na najwyższych obrotach.Bo z tego co wiem to w filmie akcji trwającym np.120 min. nie musi być 120 min akcji by można było nazwać to filmem akcji.

ocenił(a) film na 9
Rosol

oczywiście o tym "filmie akcji" to do SATCHa...

ocenił(a) film na 9
Fornevi

Fornevi, to ,że nie przemówił do ciebie ten film to nie znaczy, że masz go publicznie hejtować, bo tym tylko wpieniasz ludzi. Jedyną rzeczą którą można wywnioskować z twojej wypowiedzi to to, że jesteś skończonym idiotą, tylko po co to wszystkim pokazywać.. Jak ci się nie podobało to daj słabą ocene i wypievdalaj. Wybacz mi kolego ale to, że napisałeś co napisałeś jest wyjątkiem w społeczeństwie i do kuvwy nędzy pogódź się z tym, że dobrego gustu to ty nie masz, przegrałeś, a teraz -> (rozpievdalam ci klate jak V Hanna, neiliemu).

Fornevi

Nudzenie się jest doznaniem czysto osobistym, a informowanie o tym tak samo niedyskretnym jak publiczne wyznawanie kłopotów z wypróżnianiem. Co do padaczki, warto było wcześniej zerknąć do słownika medycznego zanim zdecyduje się użyć owej terminologii w zupełnie pozbawionym kontekstu komentarzu.

ocenił(a) film na 5
mumia

Przeczytaj sobie swój post i zastanów sie czy to właśnie on nie jest pozbawiony kontekstu - kłopoty z wypróżnianiem mają tyle do nudy co piernik do wiatraka .

ocenił(a) film na 10
Fornevi

to dramat, nie film akcji (przynajmniej wg mnie) - akcji tam jest w jednej scenie w czasie rabowania banku. To takie moje subiektywne odczucie.

P.S. uwaga! trolle!

ocenił(a) film na 5
Satch

Zgadzam się i może gdyby w opisie tego filmu zamiast informacji film sensacyjny przeczytałbym dramat to wtedy moje rozczarowanie byłoby znacznie mniejsze .

ocenił(a) film na 10
Fornevi

Gorączka to klasyka i wzorzec filmu sensacyjnego (dramatu sensacyjnego).Do tej pory nie widziałem filmu który zbliżyłby się klasą do tego obrazu.to arcydzieło w swoim gatunku. jak dla mnie tzw. akcji było w tym filmie sporo, a jak mało dla ciebie oglądnij produkcje z van dammem lub seagalem-na pewno nie bedziesz sie nudził.

KRISPO_DE_PALMA

Hahaha :D

ocenił(a) film na 10
Fornevi

Nie mam słów by znaleść określenie na twoje bzdury to jest dramat a nie film akcji jeżeli lubisz filmy akcji to obejrzyj sobie zabójczą broń a nie będziesz się dopier%dalał do klasyka

Fornevi

; )

Fornevi

czysty baran Co jestes po podstawówce ?

Fornevi

Gdyby było więcej akcji, film pewnie byłby genialny.

ocenił(a) film na 9
KapitanOrzech

o tak, lepiej pozostan przy swoich ulubionych filmach. Niedlugo GI Joe 3 to strzelisz sobie znowu dyszke. Chyba lubisz odwiedziny na swoim profilu xD

ocenił(a) film na 7
Fornevi

Mam ten film nagrany, i robiłem aż 3 podejścia żeby go zobaczyć do końca, Film może nie jest zły ale według mnie nie zasługuje na ocenę większą niż 7,5 W "napięciu" to trzymała mnie tylko ostatnia scena i mocno mnie zawiodła. Jak dla mnie mocno naciągnięta jak De Niro uciekałał przed Pacino to miał chyba ze 100 metrów przewagi i nagle sie zaczyna chować za jakimiś budkami... przekombinowali.
Ogólnie film nudnawy i schematyczny jak już wielu napisało.

ocenił(a) film na 9
Pacuch

Osią tego filmu jest filozoficzna dysputa o tym, że ludzie, tacy sami jak my, czasem są po zupełnie drugiej stronie barykady. Że policjanta i złodzieja teoretycznie nie może łączyć nic, a tak naprawdę są ulepieni dokładnie z tej samej gliny. Mają te same problemy, te same przemyślenia, podobną charyzmę i inteligencję, lecz zrządzeniem losu ganiają się nawzajem, zamiast być najlepszymi kumplami. O to chodzi w tym filmie. Cała otoczka jest tylko otoczką, więc jeśli kogoś w tym filmie razi brak pościgów, a nudzi gadanie, to powtarzam - ten film to inteligentne kino, konkretnie dramat, osadzone w realiach kina sensacyjnego. Nie ilość trupów i strzelanin decyduje o jego odbiorze, lecz błyskotliwie opowiedziane starcie dwóch bohaterów, którzy, od pewnego momentu, niekoniecznie chcą stanąć ze sobą twarzą w twarz w tytułowym, gorącym momencie...

Fornevi

Nudny ? Schematyczny? Niech zgadne...oglądałeś na laptopie z głośniczkiem mono i polskim lektorem? Nie przejmuj sie, może kiedys uda ci się zrozumieć przesłanie. W tym filmie jest wszystko. Akcja strzelaniny jest wyborną kropką nad i. Czy ty widziałes tam chociaz jeden wybuch czy eksplozje ? Brak słów....o gustach sie nie rozmawia ale nudny to moze byc jelonek bambi czlowieku. Od posta minelo kilka lat. daj sobie jeszcze jedna probe. Co ty na to ?

ocenił(a) film na 5
Fornevi

Trafiony/ zatopiony."Padaczka" a to dobre.Zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
Fornevi

Ale czemu od razu go atakujecie? Wyraził tylko swoje zdanie, w miarę je uzasadnił, a wy wyjeżdżacie z krucjatą. Potrafię go zrozumieć i coś w tym jest, bo moi koledzy też się wynudzili. I nie będę mu mówił że jest debilem, tylko dlatego że to co dla niego jest wadą, dla mnie jest zaletą.

ocenił(a) film na 10
Fornevi

Witam. Skoro ten film dla Ciebie jest nudny to proszę uprzejmie napisz jaki dramat sensacyjny według Ciebie jest dobry? Podaj proszę przyklad. Jakie tytuły?

ocenił(a) film na 5
piotroza

La Haine - Nienawiść, obejżyj sobie to zobaczysz różnicę ;-)

użytkownik usunięty
Fornevi

Trochę za mało argumentów podałeś, ale jako jeden z nielicznych się z tobą zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones